Son Dakika Günlük Haberler

14 Nisan 2013 Pazar

Kutlu Doğum Haftası
       KAHRAMANMARAŞ’TA KUTLU DOĞUM HAFTASI

TEMA VAKFI K.MARAŞ ŞUBESİ KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLKİKLERİ
TEMA VAKFI K.MARAŞ ŞUBESİ KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLKİKLERİ KAPSAMINDA 1001 FİDAN DİKİM KAMPANYASI DÜZENLEDİ. K.MARAŞ VALİSİ ŞÜKRÜ KOCATEPE’NİN DE KATILDIĞI FİDAN DİKME TÖRENİNİN EN ÖZEL YANI İSE FİDANLARIN ANASINIFI ÖĞRENCİSİ MİNİKLERİN ELİNDEN TOPRAK İLE BULUŞMASIYDI.
 NECİP FAZIL ŞEHİR HASTANESİ ARKA TARAFINDA TEMA VAKFI TARAFINDAN DÜZENLENEN ETKİNLİKTE İL TEMSİLCİSİ CAFER KALALI FİDAN DİKİM ETKİNLİĞİ ÖNCESİ 350 OKUL ÖNCESİ ÖĞRENCİNİN İLK DEFA TOPRAKLA BULUŞACAĞINI BELİRTEREK BU ANLAMLI GÜNDE BU ANLAMLI ETKİNLİĞİ DÜZENLEMELERİNE KATKI SUNANLARA TEŞEKKÜR ETTİ.
ETKİNLİKTE VALİ KOCATEPE MİNİK ÖĞRENCİLER İLE BİRLİKTE FİDANLARI TOPRAK İLE BULUŞTURARAK FİDANIN İLK YAŞAM SUYUNUDA MİNİK ÖĞRENCİLER İLE VERDİ.
NECİP FAZIL ŞEHİR HASTANESİ ARKA TARAFINDA DÜZENLENEN ETKİNLİKTE İLK KEZ TOPRAKLA BU KADAR İÇ İÇE OLARAK FİDAN DİKEN MİNİKLERİN MUTLULUĞU GÖRÜLMEYE DEĞERDİ.
VALİ KOCATEPE HER BİR AĞAÇLA ONLARDA BÜYÜYEREK SERPİLEREK ÜLKEMİZE FAYDALI BİR İNASAN OLACAKALR DİYEREK ÇOCUKLARN GELECEKTE BUGUN YAPTIKALRI İÇİN MUTLU OLACAKLARINI BELİRTTİ.
TEMA VAKFI İL TEMSİLCİSİ CAFER KALALI DÜZENLENEN FİDAN DİKEME ETKİNLİĞİNİN ÖNEMİNİ VURGULADI
TEMA VAKFI K.MARAŞ ŞUBESİ KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLKİKLERİ KAPSAMINDA 1001 FİDAN DİKİM KAMPANYASINA SENEM AYŞE ANA OKULUKAHRAMANMARAŞ ANA OKULU VE BİNEVLER ANADOLU ÖĞRENCİLERİ KATILDI
KAYNAK

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SAYFA DEĞİŞTİR

AA